Студент дня: Марина Безпалько

Студент дня: Марина Безпалько


«
Студентський меридіан»  продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Марина Безпалько, студентка другого курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: безумовно – це кафедра журналістики, адже саме там панує  дружня та приємна атмосфера. В цій аудиторії панує лише позитивна енергетика.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Якщо ти запізнюєшся більше ніж на пів години, то я вважаю, що краще вже не йти та не бентежити викладача. Хоча, якщо запізнилася на хвилин 10, чи 15, то перед тим, як зайти в аудиторію потрібно придумати мільйон виправдань. Тому краще взагалі не запізнюватися.

Ідеальний обід студента: між нудними парами мене “рятує” какао та зефірка. Такий “обід” стимулює роботу головного мозку та бадьорить.

Найкраща підготовка до сесії: відомо, що існує три шляхи підготовки до сесії. Перший – так званий метод “за день до”. Це той випадок, коли ти усвідомлюєш, що скоро іспит та з надією на те, що вдасться списати намагаєшся встигнути зробити шпаргалки. Другий метод – традиційно-студентський. За ним “секрет успіху” полягає у тому, що всі конспекти потрібно покласти під подушку на ніч. Також для того, щоб цей “обряд” подіяв необхідно прокинутися о 12 годині ночі, та голосно крикнути у вікно “халява прийди”. Скажу по секрету, що цей варіант завжди діє. Третій, як на мене, нудний. Кажуть, що можна вивчити всю інформацію, вказану в питаннях до іспиту. Взагалі, якщо серйозно, потрібно завжди бути впевненим у своїх силах, проте ніколи не можна зазнаватися.

Анастасія Отвіновська, студентка 2 курсу
факультету української філології та журналістики