Підписано Меморандум про співпрацю із Університетом імені Акакія Церетелі

Влітку цього року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Університетом Огієнка та Університетом імені Акакія Церетелі.

Документ був підписаний ректором Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергієм Копиловим та ректором грузинського університету Георгом Гавтадзе.

За умовами угоди сторони проводять спільні наукові дослідження, видають публікації, організовують навчальну діяльність, яка забезпечить реалізацію програм академічної мобільності для студентів та науково-педагогічних працівників.

Формами співпраці є участь у наукових конференціях та семінарах, публікування наукових статей, рецензування, обмін у галузі туризму та культури.

Кожна зі сторін-підписантів зобов’язуються інформувати про наукові зустрічі, виставки, конференції та інші форми роботи, забезпечуючи допомогу в участі.

Відділ міжнародних звязків