Школа польської мови і культури від NAWA

Школа польської мови і культури від NAWA

Наші викладачі навіть влітку не втрачають можливості вдосконалити свій мовно-методичний рівень та підвищити кваліфікацію. Так, з 1 по 22 серпня старший викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк проходила навчання у Школі польської мови і культури Сілезького університету, яка відбувалася у мальовничому містечку Цєшин на польсько-чеському кордоні.

Курс загалом було присвячено методичним аспектам викладання польської мови як іноземної, але були й заняття з фонетики, орфографії, граматики, історії, літератури та культури Польщі.

Програма курсу була дуже насичена, багата подіями, екскурсіями в гори, концтабори Аушвіц, Біркенау, до стародавнього Кракова. Учасники школи мали змогу відвідувати тематичні вечірки, проекції фільмів, долучатися до розмови в рамках дискусійного клубу, представити культуру своєї країни під час масштабного та грандіозного Вечору народів у центрі міста.

Варто зазначити, що Школа польської мови і культури, директором якої є відома мовознавиця, професорка Йоланта Тамбор, функціонує вже 29 років. Цього року її відвідала рекордна кількість – 221 учасник з 34 країн світу. А курс для лекторів-іноземців організовано вперше на замовлення Національного агентства академічних обмінів NAWA.

 

Відділ міжнародних звязків