Запрошуємо на святкування!

Колектив факультету фізичної культури запрошує всіх охочих на урочистості з нагоди 70-річчя від Дня заснування факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які відбудуться 26 вересня 2019 року.

Програма урочистостей:

9.30-12.00 – урочисте засідання вченої ради факультету фізичної культури. Святковий концерт (актова зала головного корпусу університету вул. Огієнка, 61).

14.00-16.00 – святкові заходи на Європейській площі. Легкоатлетичний забіг (Європейська площа).

18.00-20.00 – Пленарне засідання ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти (ГК «Гала-готель», вул. Лесі Українки, 84).

Спортклуб