Командна першість університету з настільного тенісу

У рамках відзначення тижня здоров’я та з нагоди проведення ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти» 19 вересня в спортивній залі № 2 центрального корпусу пройшла командна першість університету з настільного тенісу.

До участі допускалися команди факультетів у складі двох чоловік незалежно від статі.

За результатами змагань місця розподілилися так:

І-місце – команда факультету фізичної культури №1 у складі Олега Ковтуна та ВладиславаСліпчука ;

ІІ-місце – команда факультету фізичної культури №2 у складі Івана Гнатія та СергіяЧавка ;

ІІІ-місце – команда історичного факультету у складі Юрія Дрофяка  та Іллі Мойсеєва;

ІV-місце – команда природничого факультету (Діана Лаврова  та Аліна Франц )

V-місце – команда фізико-математичного факультету (Катерина Романина та Андрій  Джулій );

VI-місце – команда факультету КСПП (Юлія Бандолько та Дана Базилюк ).

Профкомом студентів, аспірантів і докторантів нагородив переможців та призерів грамотами і медалями відповідних ступенів.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань!

Спортклуб