Економісти знову підкорюють Карпати

21-22 вересня студенти другого курсу економічного факультету (спеціальності «Облік та оподаткування»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Економіка підприємства») відвідали Косівський район Івано-Франківської області. Керівник групи – старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б.

За туристичною програмою передбачено: екскурсію до резиденції св. Миколая, музею “Криївка” та найдавнішої острівної церкви у с. Пістень; на фольклорний фестиваль у с. Яворові; вихід на полонину та до сріблястих водоспадів у с. Шешори.Теплі осінні вихідні в мальовничих Карпатах та комфортні умови перебування надали студентам-економістам наснаги до навчання.

Окрема подяка за сприяння в організації поїздки студентському профкому університету.

Вероніка Буторіна, старший викладач

кафедри економіки підприємства