Англомовний захід для майбутніх фахівців туристичної галузі

Англомовний захід для майбутніх фахівців туристичної галузі

26 вересня на економічному факультеті відбувся міжнародний науковий симпозіум «Туризм у ХХІ столітті: реалії, виклики, загрози», організований кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи. Відкрив захід декан факультету В.В. Ткачук.

Завідувач кафедри С.Е. Баженова виступила з доповіддю, в якій зосередила увагу на питанні про історико-культурний потенціал Хмельниччини, його роль у розвитку туризму в регіоні та країні.


Noah Barr, випускник університету Royal Holloway University of London розповів учасникам симпозіуму про галузь туризму та її роль в економіці Англії, ознайомив присутніх з особливостями нормативно-правого регулювання туристичного бізнесу. Синхронний переклад його доповіді здійснювали студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Презентаційні матеріали доповідача розширили кругозір студентів про розвиток туризму в Англії. Обговорення виступів було жвавим, особливу активність проявила молодь у дискусіях, які проводилися англійською мовою.

Цікавою та змістовною була друга частина наукового заходу – проведення мовних курсів для викладачів і студентів факультету. Гість симпозіуму Noah Barr розповів про специфіку англійської мови, наголосив на престижності її вжитку в сучасному світі. Під час спілкування відбувся взаємний обмін ідеями та інформацією між учасниками симпозіуму.

Людмила Матвейчук, професор кафедри

туризму та готельно-ресторанної справи, член НСЖУ