Обираємо спікера студентського сенату. #Турніцька Мар’яна

Обираємо спікера студентського сенату. #Турніцька Мар’яна

30 вересня в університеті відбудуться вибори спікера студентського сенату. Претендентами на цю посаду є Турніцька Мар’яна, студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” природничого факультету та Ареф’єва Анна, студентка  студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” факультету фізичної культури.
Ми поспілкувалися з Мар’яною щодо її бачення основних напрямків розвитку студентського самоврядування в університеті, тож пропонуємо Вам ознайомитися із виборчою програмою кандидата.
Я, Турніцька Мар’яна Олександрівна, студентка 1-го курсу магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничого факультету, як кандидат на посаду спікера студентського сенату КПНУ імені Івана Огієнка, маю цілісне уявлення про розвиток студентського самоврядування в університеті та шляхи вдосконалення його майбутньої роботи.
За період навчання зарекомендувала себе як активна та старанна студентка. З 2-го курсу Турніцька Мар’яна займає посаду заступника голови студентської ради природничого факультету. Упродовж 3-го та 4-го курсів займає посаду голови студентської ради природничого факультету.
За період навчання була активним учасником громадського життя факультету. На 1-му курсі була учасником КВК “Першачок”, у якому з командою “Список на відрахування”  посіли третє місце. Брала участь у традиційному конкурсі-фантазії “Екомода на природничому”, у якому разом із Олександром Божеком в одній із номінацій посіли перше місце. На 2-му курсі взяла участь у битві черлідерів у складі команди “VIP” (посіли третє місце) та в конкурсі “Чий куратор кращий?” у ролі ведучої-перекладача. На 4-му курсі була ведучою гри “Битва мужніх проти ніжних”, у якій разом з командою дівчат здобули перемогу.
За період діяльності на посаді голови студентського самоврядування організувала низку заходів на факультеті, зокрема: посвяту першокурсників на природничому, “Міс природного факультету 2017”, “Міс природного факультету 2018”, “Міс природного факультету 2019”, “Хто зверху”, “Мій зможе”, “8 березня”, конкурсу-фантазії “Екомода на природничому”, а також заходи з нагоди 100річчя КПНУ імені Івана Огієнка, флешмоби тощо. Активно займається організацією студентського дозвілля.
Прес-центр університету