Заходи, з нагоди святкування Дня туризму

Заходи, з нагоди святкування Дня туризму

27 вересня 2019 року увесь світ та Україна відзначали Всесвітній день Туризму. В Кам’янці-Подільському – відомому туристичному центрі – проводилася цілий низка заходів, присвячених цьому святу. В місті відбулися такі заходи: конкурс «Кращий сувенір Кам’янця-Подільського»; чемпіонат України з повітроплавання; безкоштовна історична екскурсія «Кам’янець-столиця УНР»; безкоштовна спортивна екскурсія «Під мостами Кам’янця»; безкоштовний акватур «Сплав по Смотричу»; панельна дискусія «Кам’янець туристичний 2019: досягнення та невикористані резерви» тощо.

Долучилися до святкування Всесвітнього дня туризму і студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету (напрями підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»). 27 вересня на економічному факультеті було організовано святковий пікнік. Викладачі та студенти мали можливість насолодитися чудовим сонячним днем, гарним спілкуванням та смачними стравами. Головною стравою була рибна юшка, яку готували на багатті.

Щиро дякуємо усім викладачам та студентам , котрі долучилися до організації та проведення Дня туризму й вітаємо всіх із з цим святом.

Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи