Студент дня: Каріна Панчук

Рубрика “Студент дня” продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Каріна Панчук, студентка першого курсу природничого факультету.

Улюблене місце в університеті: двадцять п’ята аудиторія. Саме там дуже світло та просторо. Також відкривається чудовий вигляд із вікна на фортецю.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Звичайно, я буду дуже поспішати, щоб швидше прийти. А якщо запізнюся, то попрошу вибачення й пообіцяю, що ніколи так не робитиму.

Ідеальний обід студента: для мене найкращий обід – це хот-дог із нашої їдальні. Там він дуже смачний. І я точно знаю, що туди нічого зайвого не поклали.

Найкраща підготовка до сесії: для мене це опрацювання відповідального матеріалу.

Чи береш ти активну участь в учнівському самоврядуванні? Намагаюся, адже для мене це дуже цікаво.

Анна Омелянчук, студентка першого курсу

факультету української філології та журналістики