Рейтинг науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів університету за 2018-2019 н. р.

Успішність розвитку держави та суспільства залежить від високого інтелектуального потенціалу нації, який формує вища освіта. Згідно з вимогою п. 2 ст. 16 Закону України «Про вищу освіту» заклади вищої освіти створюють Систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (система внутрішнього забезпечення якості). Упродовж останніх років в університеті активно проводиться робота зі створення такої системи, зокрема й процедури та механізмів щорічного рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

На засіданні вченої ради університету 31 жовтня 2019 р. були підбиті підсумки щорічного рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів університету за 2018-2019 н. р. на основі результатів їх професійної діяльності за посадовими категоріями: «Завідувач кафедри, професор; професор»; «Доцент»; «Старший викладач, викладач, асистент». Також було оприлюднено результати рейтингу кафедр і рейтингу факультетів університету за 2018-2019 н. р. До вашої уваги кращі результати номінацій:

10 кращих науково-педагогічних працівників за посадовою категорією «Завідувач кафедри, професор; професор»:

1. Філінюк Анатолій Григорович Завідувач кафедри, професор
2. Бахмат Наталія Валеріївна Професор
3. Атаманчук Петро Сергійович Завідувач кафедри, професор
4. Урсу Наталія Олексіївна Завідувач кафедри, професор
5. Марчук Людмила Миколаївна Завідувач кафедри, професор
6. Кух Аркадій Миколайович Професор
7. Онуфрієва Ліана Анатоліївна Завідувач кафедри, професор
8. Завальнюк Олександр Михайлович Професор
9. Баженов Лев Васильович Професор
10. Кеба Олександр Володимирович Завідувач кафедри, професор

10 кращих науково-педагогічних працівників за посадовою категорією «Доцент»:

Коваленко Наталія Дмитрівна Доцент
Попович Анжеліка Станіславівна Доцент
Комарніцький Олександр Борисович Доцент
Гудима Наталія Василівна Доцент
Франчук Тетяна Йосипівна Доцент
Каньоса Наталія Григорівна Доцент
Поведа Тетяна Петрівна Доцент
Дідик Наталія Михайлівна Доцент
Гоцуляк Наталія Євгенівна Доцент
Гуцал Анатолій Федорович Доцент

10 кращих науково-педагогічних працівників за посадовою категорією «Старший викладач, викладач, асистент»:

Опалюк Тетяна Леонідівна Старший викладач
Гуцал Віталій Анатолійович Асистент
Монастирська Римма Іванівна Старший викладач
Щегельський Валерій Васильович Старший викладач
Поліщук Світлана Вікторівна Старший викладач
Ватаманюк Галина Петрівна Старший викладач
Паур Ірина Василівна Старший викладач
Вишневська Людмила Богданівна Асистент
Данилюк Олена Іванівна Старший викладач
Мєлєкєсцева Наталія Василівна Старший викладач

5 кращих кафедр університету за 2018-2019 н. р.

1. Кафедра методики викладання фізики та ДТОГ
2. Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом
3. Кафедра української мови
4. Кафедра філософських дисциплін
5. Кафедра німецької мови

5 кращих факультетів університету за 2018-2019 н. р.

1. Факультет української філології та журналістики
2. Історичний факультет
3. Факультет іноземної філології
4. Фізико-математичний факультет
5. Педагогічний факультет

Результати рейтингу науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів університету за 2018-2019 н. р. розміщено на офіційному вебсайті (URL: http://kpnu.edu.ua/reitynh-naukovo-pedahohichnykh-pratsivnykiv-kpnu/).

Інформація про переможців і призерів рейтингу науково-педагогічних працівників за посадовими категоріями, кафедр і факультетів за 2018-2019 н. р. буде розміщена на офіційному вебсайті університету в розділі «Електронна дошка пошани Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти