Призначено стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Цьогоріч кращі студенти навчальних закладів отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні. Їхні кандидатури відібрала конкурсна комісія. Відповідний протокол та список переможців були опубліковані 27 червня на сайті МОН України. Стипендія імені Героїв Небесної Сотні призначатиметься на 2019-2020 навчальний рік. Щомісяця впродовж року стипендіати отримуватимуть 2480 грн (для ЗВО ІІІ-ІV р.а.) і 1900 грн (для ЗВО І-ІІ р.а.). У конкурсі на отримання стипендії перемогла Катерина Хомовська, студентка другого курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”. Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо їй наснаги в науковій роботі!
Прес-центр університету