Тренінги для студентів економічного факультету

Тренінги для студентів економічного факультету

Поділитися!

29-30 жовтня 2019 року студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у тренінгах, організованих Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості.Упродовж двох днів молодь мала змогу застосувати набуті під час навчання знання у сфері бізнес-планування, балансування індивідуального бюджету, формування витрат і доходів підприємства.
Тренінги проходили в такому форматі: робота в групах, творчі конкурси, опрацювання проектів. Робота тренінгів була організована на належному рівні. Під час проведення тренінгів студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» (керівник групи – професор Матвейчук Л.О.), «Менеджмент» (керівник групи – доцент Андрейцева І.А.), «Економіка підприємства» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (керівник групи – доцент Кушнір О.К.) удосконалювали свої професійні вміння та навички.

Співорганізатор заходу Людмила Матвейчук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, висловила сподівання про подальшу організацію та проведення таких тренінгів для наших студентів на базі Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості.

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства