Кандидати на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

На електронну адресу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка надійшов лист Міністерства освіти і науки України (№1/11-761 від 30.01.2020) “Про проведення виборів ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка”.

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» Міністерство освіти і науки України внесло до закладу вищої освіти для голосування на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка такі кандидатури претендентів:

Копилова Сергія Анатолійовича, доктора історичних наук, професора;

Кшевецького Володимира Сергійовича, кандидата філологічних наук, доцента;

Федькова Олександра Миколайовича, доктора історичних наук, доцента.

Пресцентр університету