Університет – у міжнародному рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics)

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка включено Національною дослідницькою радою Іспанії до чергової редакції міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics), котрий оприлюднено 30 січня 2020 р. на вебсайті ГО Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» (URL : http://www.euroosvita.net/index.php/? category =1&id=6338).

Рейтинг Webometrics оцінює наукову, навчальну та соціальну місії понад 25 тисяч вишів світу, серед них 323 українські університети, що мають свої вебресурси опосередковано через показники представленості університету у вебпросторі.

Лідерами серед українських університетів є: Київський національний університет Тараса Шевченка (1147 місце серед університетів світу), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (1488 місце серед університетів світу) та Сумський державний університет (1928 місце серед університетів світу).

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка стабільно посідає чільне місце серед вишів України: в січні 2019 році – 85 місце серед 323 вишів України (7998 місце серед університетів світу), в січні 2020 рроці – 88 місце серед 318 вишів України (8407 місце серед університетів світу).

Ranking World Rank University Presence Rank* Impact Rank* Openness Rank* Excellence Rank*
88 8407 Kamianets-Podilskyi Ivan Ohiienko National University / Кам’янець Подільський національний університет імені Івана Огієнка 4276 6399 7357 6084

У рейтингу Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка випередив такі заклади вищої освіти України: Полтавський національний педагогічний університет (93 місце серед 323 вишів України, 8628 місце серед університетів світу), Тернопільський національний педагогічний університет (95 місце серед 323 вишів України, 8790 місце серед університетів світу), Хмельницький національний університет (133 місце серед 323 вишів України, 12014 місце серед університетів світу), Харківський національний педагогічний університет Г.С. Сковороди (159 місце серед 323 вишів України, 13428 місце серед університетів світу).

Попереду – нові 100 років успішного поступу!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти