Навчальні тренування з протипожежної безпеки

5 лютого 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка були проведені протипожежні тренування «Дії учасників освітнього процесу в умовах надзвичайної ситуації».

За сигналом пожежної тривоги персоналу та студентам університету було повідомлено про початок проведення екстреної евакуації. Евакуація науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів вишу була проведена організовано та злагоджено.

Метою таких заходів із протипожежної безпеки є досягнення злагодженості в роботі чергової служби, керівного складу, особового складу формувань цивільного захисту факультетів та учасників освітнього процесу під час виникнення пожежі в приміщеннях навчальних корпусів; відпрацювання практичних дій формувань цивільного захисту та учасників освітнього процесу під час виникнення пожежі.

« of 5 »

Пресцентр університету