Зустріч із кандидатами на посаду ректора

6 лютого 2020 року на історичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  відбулася зустріч кандидатів на посаду ректора К-ПНУ ім. Івана Огієнка з науково-педагогічними працівниками, співробітниками і студентами історичного та природничого факультетів.Під час зустрічі кандидати презентувати свої програми, окреслили основні напрями розвитку вишу. Кожеш охочий мав змогу поставити запитання доповідачеві, на яке отримав змістовну відповідь.

Програми кандидатів на посаду ректора К-ПНУ ім. Івана Огієнка розміщені на сайті університету в рубриці «Вибори ректора».

Наступна зустріч відбудеться 11 лютого 2020 року (1420 год., 31 аудиторія навчального корпусу № 10) з викладачами, працівниками та студентами факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Пресцентр університету