“Зимовий вальс”

13 лютого, напередодні Дня Закоханих, в актовій залі історичного факультету нашого університету відбувся захід, присвячений бальному танцю, – «Зимовий вальс». Витончений вальс завжди був яскравою окрасою весільних заходів та випускних балів, хоча виник ще за часів пишних аристократичних прийомів, а захоплюватися ним продовжують і досі.

У цьому святі танцю брали участь студенти 1-3-х курсів. Майстерність нашого талановитого студентства не залишилася поза увагою аудиторії: тендітні, витончені рухи в поєднанні з ніжною музикою і гармонійним танцем створили неповторну атмосферу справжнього свята, а всі присутні ніби побували на відкритті справжнього віденського балу!

У перервах між танцями гостей розважали піснями, які виконали Катерина Ковтуняк, Никита Стрелков і Мирослава Дащенко.

За рішенням суддів, найкращі пари отримали такі звання: “Найталановитіші” – Олександр Олійник і його тендітна партнерка, “Найграціозніші” – Софія Сковороднікова, Катерина Мельник, В’ячеслав Андрухович, Іван Мазурок, Уляна Кичак та її партнер, “Повелителі вальсу” – Дар’я Мевша, Богдан Ковальчук, Вероніка Король, Сергій Ковтун, Люда Черняк, Денис Кулик.

Організатори заходу – Маріанна Петрівна Плахтій, Ольга Воловчук та Аліна Омелянчук. Ведучі свята – Іван Богдан і Богдана Бойчук, звукооператор – Тарас Турковський.

Щиро вітаємо переможців, котрі своєю майстерністю завоювали серця глядачів!

Юлія Гріщенко, студентка 1 курсу, кореспондент пресцентру історичного факультету