Підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Дарування книг бібліотеці – це традиційна форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження книг до бібліотеки – це показник престижу книгозбірні, її місця в суспільному житті та науці.

Традиційно в лютому фахівці бібліотеки університету підбивають підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!» Це пов’язано зі святкуванням Міжнародного дня дарування книг, що відзначається 14 лютого й збігається із Днем закоханих. Приємно усвідомлювати, що дарувати книги бібліотеці стало доброю традицією в стінах нашого закладу. Впродовж 2019 року фонд бібліотеки поповнився 2515 дарчими виданнями, з-поміж яких підручники та навчальні посібники, книги з історії, педагогіки, психології, культури, філософії, мистецтва, краєзнавства, твори художньої літератури.

Серед активних учасників акції варто відзначити таких науково-педагогічних працівників університету:

Історичний факультет:

І.І. Боровець, В.А. Дубінський, О.М. Завальнюк, О.Б. Комарніцький, С.А. Копилов, В.А. Смолій, О.М. Федьков.

Факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології:

О.Б. Бєлова, Ю.В. Галицька, Т.В. Дуткевич, Л.П. Мельник, С.П. Миронова, О.П. Мілевська, Ю.В. Сербалюк,О.М. Ткач.

Факультет фізичної культури:

О.О. Алексєєв, В.Б. Воронецький, Е.О. Жигульова, М.В. Зубаль, В.М. Мисів, Є.П. Козак, І.В. Райтаровська, І.І. Стасюк.

Педагогічний факультет:

Т.Й. Бабюк, Н.В. Бахмат, Л.М. Воєвідко, Н.В. Гудима, К.І. Демчик, В.М. Лабунець, Н.О. Урсу.

Факультет української філології та журналістики :

І.Ю. Голубішко, Л.М. Марчук, Б.О. Коваленко, О.А. Рарицький, П.Л. Шулик.

Факультет іноземної філології:

С.Д. Абрамович, Т.В. Боднарчук, Т.В. Калинюк, А.В. Уманець.

Природничий факультет:

І.П. Касіяник, Н.В. Казинішина, Л.Г. Любінська, М.Д. Матвеєв.

Економічний факультет:

І.А. Андрейцева, С.Е. Баженова, Н.А. Мазур, І.В. Семенець, Н.Ю. Олійник, Б.О. Опря, І.В. Ящишина.

Фізико-математичний факультет:

Р.М. Білик, І.М. Конет.

Громадські організації, вищі навчальні заклади та видавництва:

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України;

Інститут спеціальної педагогіки НАПН України;

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»;

Громадська організація «Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка»;

Ужгородський національний університет;

Черкаський державний технологічний університет;

Видавництво «Лінгвіст»;

ТОВ «»Видавничий дім «ЦУЛ»;

НВП «Видавництво «Наукова думка» НАН України».

Подарована література стане не одним джерелом поповнення бібліотечного фонду, яким зможуть користуватися студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники університету. Щира подяка всім дарувальникам книг і всім, хто візьме надалі участь у цій акції.

Ірина Кушнір, завідувач відділу комплектування та наукової обробки документів