«Муза» єднає творчі серця

Напередодні Міжнародного дня рідної мови в стінах читального залу №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вже вкотре лунала поезія гуртківців «Муза».

Під керівництвом провідного бібліотекаря Інни Грінішиної та завідувача навчально-наукової лабораторії етнології Валерія Щегельського відбулося перше в новому році засідання літературного гуртка.

На зустрічі були присутні студенти факультету української філології та журналістики Оксана Фостата, Юлія Коробчук, Олеся Трофимюк, Альона Палійчук, Діана Цегельник. До творчої роботи гуртка долучилася місцева поетеса, керівник літературного клубу «Джерела душі» Тетяна Дорошенко.

Гуртківці із задоволенням відгукнулися на запрошення декламувати авторські поезії по місцевому радіо нашого міста. Члени гуртка аналізували вірші Альони Палійчук і Діани Цегельник, які й будуть звучати по радіо.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Наприкінці Тетяна Федорівна запросила творчу молодь університету до співпраці з літературним клубом «Джерела душі».

Кожен залишився задоволеним від такої приємної й щирого спілкування.

Інна Грінішина, провідний бібліотекарка читального залу №1