Сьогодні вибори ректора університету!

Сьогодні, 27 лютого 2020 року другий тур виборів ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Участь у виборах ректора беруть:

1. Кожен штатний науковий, науково-педагогічний і педагогічний працівник університету.
  2. Представники з числа інших штатних працівників університету, яких обрали відповідні працівники шляхом проведення прямих таємних виборів.
  3. Представники з числа студентів університету, яких обрали студенти шляхом прямих таємних виборів.

Голосування відбувається на виборчій дільниці з 9:00 год до 15:00 год без перерви за адресою: аудиторія 225 навчального корпусу №1 (2 поверх, спортивний зал №2), вул. Огієнка, 61, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Обов’язково при собі мати один із таких документів:

1. Паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки) або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
  2. Студентський квиток.
  3. Посвідка на тимчасове проживання.