Співпраця зі стейкхолдерами

У межах співробітництва учасників освітнього процесу кафедра туризму та готельно-ресторанної справи економічного факультету 3 березня  2020 року провела семінар-тренінг «Відкриття власної справи» для студентів за участю фахівців міського центру зайнятості. Цей тренінг було розроблено в межах проекту спільно з міжнародною організацією праці «Підтримка зайнятості для подолання кризи в Україні». Студентам було запропоновано для виконання практичні завдання: модуль 1 – «Уведення в основу бізнесу», модуль 2 – «Покриття та пропозиції».

Варто зазначити, що міський центр зайнятості є діяльним стейкхолдером, із яким кафедра співпрацює впродовж кількох останніх років. Результатом такої співпраці є розвиток академічної мобільності студентів, формування їх професійної етики та прикладна реалізація теоретичних знань.

Людмила Матвейчук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи