Сучасне виробництво з середини

Сучасне виробництво з середини

Поділитися!

5 березня 2020 року студенти-економісти під керівництвом доцентів Івана Семенця та Оксани Кушнір, відвідали сучасне виробництво ПП «АВАНТ-АГРО», яке очолює Андрій Ванат (с. Ходоровці Кам’янець-Подільського району). Це підприємство має замкнений цикл виробництва: вирощування і переробка зернових культур, випікання хлібобулочних виробів та їх реалізація в торговельних мережах. Це забезпечує низьку собівартість та високу конкурентоспроможність виробленої продукції на ринку нашого краю. Крім того, підприємство дбає про високу якість продукції, яка забезпечується якісною сировиною та натуральними інгредієнтами.

Технолог Ольга Іщук детально ознайомила студентів із технологічним процесом виробництва й широким асортиментом продукції ТМ «ВАНАТ». Студенти мали змогу побачити в дії інноваційне обладнання та переконатися в ефективності використання новітніх автоматизованих технологій у виробництві хлібобулочних виробів. 

Кафедра економіки підприємства щиро дякує адміністрації та колективу підприємства за співпрацю й надалі продовжуватиме налагоджувати зв’язки зі стейкхолдерами.

Оксана Кушнір, доцент кафедри економіки підприємства