Інформація про “гарячі телефоні лінії”

Шановні студенти та працівники університету!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 10 березня 2020 року на території Хмельницької області діють такі «гарячі телефонні лінії»:
«Гаряча лінія» Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації (0382) 70-43-63 (приймальне відділення КП «Хмельницька інфекційна лікарня»). Працює цілодобово. Ви можете отримати консультацію лікаря з таких питань:

• які симптоми характерні для COVID – 19;
  • що потрібно робити, якщо у Вас або у Ваших рідних є симптоми респіраторного захворювання;
  • що потрібно робити в разі контакту з особою, яка має підозру на COVID – 19, або її хворобу вже підтверджено.

«Гаряча лінія» Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області:  (0382) 65-07-34. Графік роботи: понеділок – четвер – з 830 до 1730 год.; п’ятниця: з 830 до 1615 год.; субота-неділя та святкові дні – з 900 до 1700 год. Ви можете отримати консультацію фахівців із таких питань:

• які існують шляхи передавання COVID – 19 та інших інфекцій;
  • які індивідуальні заходи варто вживати для профілактики та запобігання COVID – 19;
  • які профілактичні заходи мають бути вжиті для запобігання COVID – 19 у закладах освіти, інших об’єктах масового перебування людей.

«Гаряча лінія» Державної установи  «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України»: (0382) 70-38-05. Графік роботи: понеділок – п’ятниця – з 830 до 1730 год. Ви можете отримати таку інформацію:

• яка ситуація із захворюваністю на COVID – 19 й інші вірусні інфекції в Хмельницькій області, Україні та світі;
  • якими дезінфекційними засобами можна користуватися для профілактики COVID – 19 та як їх правильно використовувати;
  • які засоби індивідуального захисту потрібно застосовувати та як це правильно робити.

Крім того, інформуємо Вас про «гарячі телефонні лінії» Міністерства охорони здоров’я України – 0 800 505 201, Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» – (044) 425 43 54.

Людмила Горчак, керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти