Співпраця К-ПНУ з Британською Радою в Україні продовжується

Співпраця Університету Огієнка з Британською Радою в Україні розпочалась 2 квітня 2018 року на платформі «Активних громадян» і триває сьогодні, стимулюючи розвиток критичного мислення, активної громадської позиції щодо сучасних глобальних та локальних викликів. Щиро дякуємо Саймону Вільямсу, директорові Британської Ради в Україні, та програмі «Активні Громадяни» за ефективну співпрацю і сприяння внутрішній консолідації громадян нашої країни шляхом громадянської активності та волонтерській діяльності. Вітаємо Ніколаса Томаса, який стане новим очільником Британської Ради в Україні!

Сьогодні Університет Огієнка також бере активну участь у Програмі Британської Ради в Україні «САМ» щодо проведення академічних мобільностей між університетами. Програма є одним із компонентів ЄС «Дім Європи» та реалізовутиметься Британською Радою разом із Міністерством освіти та науки України впродовж 2020-2022 років.