Організаційна зустріч в межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» від Університету імені Масарика

Університет імені Масарика (Чеська Республіка) вже третій рік поспіль є нашою партнерською інституцією, яка за підтримки Чеської агенції розвитку ділиться надзвичайно потужним досвідом щодо реалізації актуальних та важливих процесів, без яких неможливе становлення якісної системи вищої освіти в Україні.

Із 2017 року науково-педагогічні працівники та провідні фахівці, адміністративний персонал нашої alma mater є учасниками проєкту «Прогресивне управління університетом» (2017-2018 рр.) та проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» http://inter.kpnu.edu.ua/zminy-pedahohichnykh-fakultetiv-ta-universytetiv-u-21-stolitti-onlain-zustrich/ (2019-2021 рр.). Проєкти реалізує один із найуспішніших університетів Чехії – Університет імені Масарика  https://www.muni.cz/en

6 жовтня 2020 року чеські організатори  провели онлайн-зустріч, на якій упродовж трьох годин презентувалися та обговорювалися теми запропонованого нового онлайн-курсу. Модерували зустріч Зденка Вагнерова та Ленка Гулова – представниці академічного складу Університету імені Масарика.

Тематика курсу є надзвичайно актуальною з огляду на питання акредитації освітніх програм, стратегій інтернаціоналізації, можливостей академічної мобільності, проєктної діяльності тощо.

У межах реалізації проєкту, в якій  цьогоріч беруть участь 20 інституцій України, буде проведено два онлайн -курси:

Підтримка науковців в університетах, особливо у сфері науки і досліджень, та підвищення їхньої академічної мобільності.

Внутрішня оцінка вищих навчальних закладів.

Наш університет на зустрічі представляли Тетяна Пилипюк, доцент кафедри інформатики, заступник декана факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат фізико-математичних наук, Антон Ковальчук, аспірант другого року навчання історичного факультету, Тетяна Сторчова, доцент кафедри англійської мови, кандидат педагогічних наук, керівник відділу міжнародних зв’язків, Геннадій Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

Віримо, що участь Університету Огієнка в проєкті відкриє нові можливості освітніх програм, розширить горизонти міжнародних зв’язків та стане продовженням якісних змін в освітньому процесі вишу.

Covid-19 вносить нові корективи у віртуальність міжнародної академічної мобільності, а отже, розширює діапазон наших можливостей долучення до світу інновацій європейського досвіду. Старт 12 жовтня.

Реєстрація на курс триває. Всіх зацікавлених долучитися  запрошуємо до відділу міжнародних зв’язків через:

– нашу корпоративну пошту inter_office@kpnu.edu.ua,

– наш інстаграм https://www.instagram.com/kpnu_international/

– наш фейсбук ohiienkouniversity.inter.office