ДИСКУСІЙНА ПЛАТФОРМА «ГЕНДЕРНИЙ ДИСКУРС В ОСВІТНІЙ ПОЛІТИЦІ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ»

07 жовтня на факультеті української філології та журналістики відбулося засідання дискусійної платформи «Гендерний дискурс в освітній політиці: теоретичні та прикладні аспекти». Захід підготували магістрантки 2 курсу під керівництвом професорок кафедри української мови –  Марчук Людмили Миколаївни та Попович Анжеліки Станіславівни. Також модераторами заходу були завідувачі кафедр історії української літератури та компаративістики (Рарицький Олег Анатолійович) і педагогіки та управління навчальним закладом (Кучинська Ірина Олексіївна). Тематика доповідей була різноманітною. Учасники заходу порушили гендерні проблеми творення фемінітивів (Марчук Людмила, Гнаткович Уляна), особливостей освітнього процесу ( Попович Анжеліка, Кучинська Ірина, Демцун Лілія), вимірів літературознавчих досліджень (Рарицький Олег, Коломиєць Роксолана, Гончарова Людмила), принципів творення рекламного тексту (Неставальська Наталія) тощо. До активної дискусії долучилися запрошені викладачі та студенти.

Наталія Неставальська, магістрантка 2 курсу

факультету української філології та журналістики