З днем захисників України та святом Пресвятої Покрови

14 жовтня наша країна вшановує як своїх оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором, так і згадує полеглих у боротьбі за незалежність України.

Від університетської родини дякуємо усім, хто присвятив своє життя захисту Української держави, та низько схиляємо голови перед родинами загиблих.

Щиро зичимо нашим захисникам міцного здоров’я, незламного духу і мирного неба! Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде вашою неодмінною рисою.

Також щиросердно вітаємо професорсько-викладацький  склад, працівників та студентів університету з особливим днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним  і державним.

Бажаємо усім здоров’я, добра, віри, захисту і впевненості у кращому майбутньому нашої Батьківщини.

З повагою –

Сергій Копилов,  ректор університету

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету