Студентки К-ПНУ – переможці конкурсу «Кращий студент міста Кам’янця-Подільського-2020»!

Кам’янець-Подільська міська рада напередодні Міжнародного дня студента оголосила конкурс «Кращий студент міста Кам’янця-Подільського – 2020», у якому взяли участь й студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Переможців визначали за п’ятьма номінаціями, а саме: «Кращий студент року – громадський діяч», «Кращий студент року – спортсмен» , «Кращий студент року – науковець», «Кращий студент року – волонтер», «Кращий студент року – митець».

З-поміж учасників конкурсу в номінації «Кращий студент року – волонтер» перемогу отримала Ірина Граничко, студентка 4 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету Імені Івана Огієнка, а в номінації «Кращий студент року – митець» – Мар’яна Леонтюк, магістрантка 2 курсу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо студентів нашого вишу з перемогою та бажаємо успіхів у реалізації задуманого.

Пресцентр університету