Студенти К-ПНУ – учасники Других Полтавських студентських наукових читань

17 листопада 2020 року на базі факультету історії та географії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулися Другі Полтавські студентські наукові читання із всесвітньої історії, присвячені 60-річчю професора Бориса Года.

Організатор Всеукраїнської онлайн-конференції з міжнародною участю – кафедра всесвітньої історії та методики викладання історії ПНПУ ім. В.Г.Короленка.

Ватро зазначити, що день проведення Других Полтавських студентських наукових читань збігся ще з однією знаменною датою – Міжнародним днем студента. Історія цього свята безпосередньо пов’язана з подіями всесвітньої історії.

Приємно, що в роботі конференції взяли участь і студенти Камֹ’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Ткаченко та Наталія Науменко, магістранти історичного факультету.

За підсумками роботи онлайн-конференції буде опубліковано збірник наукових статей та повідомлень.

З програмою конференції можна ознайомитися за покликанням.

Пресцентр університету