Долаємо наслідки пандемії разом: К-ПНУ серед учасників проєкту «UniSport»

08 травня стартував проєкт «UniSport», що об’єднав Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Приазовський державний технічний університет,  Державний університет «Житомирська політехніка» зa підтримки British Council в межах програми Active Citizens Ukraine. Мета проекту – привернути увагу до здорового способу життя, на власному прикладі показати шляхи подолання фізичного та психологічного вигорання в період дистанційного навчання, праці в умовах пандемії, спричиненої Covid-19.Проєкт розпочався зі спортивного заняття з фітнес-напряму PortDeBras, яке провела Маргарита Подопріхіна – тренерка з фітнесу міжнародного класу Smart Fitness Academy (Маріуполь). Одночасно до заняття долучилися представники із вищезгаданих університетів за допомогою платформи Google Meet, які впродовж 45 хвилин виконували вправи майстеркласу. Учасники на власному досвіді переконалися, що PortDeBras не тільки корисний для здоров’я, фізичного стану, але й допомагає заспокоїтись і відчути гармонію з власним тілом.

Ми щиро вдячні ініціаторам за можливість долучитися до надважливого проєкту, Маргариті Подопріхіній за чудовий майстерклас, заступнику декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету фізичної культури, кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві Аліні Боднар і студентці четвертого курсу факультету фізичної культури Катерині Хомовській за професійне транслювання рухів для учасників наживо, начальникові центру інформаційних технологій Віті Романюк та провідному фахівцю центру інформаційних технологій Олександру Фурману за технічний супровід, провідному фахівцю пресцентру університету Юлії Штефанко за професійну фото/відеозйомку.

Попереду ще багато рухів та гармонії від UniSport! Крокуймо разом!