Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього

З 4 по 7 грудня 2014 року Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» під патронатом Посольства Французької Республіки в Україні у рамках освітньої кампанії «Сильніші разом» проводитиме Франкомовну регіональну сесію ЄМП – Україна, під час якої студенти матимуть нагоду обговорити питання розвитку громадянського суспільства та дотримання прав людини в Україні та Європі.

Тема сесії: «Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього». Під час сесії також заплановано роботу студентів у складі шістьох комітетів за темами обговорення, що об’єднані загальною ідеєю ролі молоді в процесі демократичних перетворень та розвитку прав людини і європейських цінностей в Україні.
Додаткову інформацію можна отримати у відділі виховної роботи і гуманітарної освіти.

Тетяна Левицька,
директор студентського клубу