Студенти-фіналісти ІІІ туру «Завтра.UA»

В університеті завершився ІІІ тур Загальнонаціональної стипендіальної програми з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Вже шостий рік поспіль наш університет є партнером цієї програми. Стипендіати відбиралися серед студентів 3-6 курсів денної форми навчання. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Фіналістами ІІІ туру стали студентки природничого факультету Марина Бачинська (науковий керівник – І.Д. Григорчук, кандидат біологічних наук, доцент) та Альона Меліксетян (науковий керівник – М.О. Тарасенко, кандидат біологічних наук), Лілія Король, студентка факультету української філології та журналістики (науковий керівник – В.П. Атаманчук, кандидат філологічних наук, доцент), Андрій Литвиненко, студент економічного факультету (науковий керівник – О.В. Рибщун, кандидат соціологічних наук, доцент), Інна Луцик, студентка факультету корекційної і соціальної педагогіки та психології (науковий керівник – С.П. Миронова, доктор педагогічних наук, професор) та студент історичного факультету Олександр Марчук (науковий керівник – А.А. Заводовський, кандидат історичних наук, доцент).

З часу створення програми стипендіати відвідали публічні лекції з такими спікерами, як 42-й президент США Білл Клінтон, прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007) Тоні Блер, президент Ізраїлю Шимон Перес, 65-й Державний Секретар США Колін Пауелл, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (2007-2011) Домінік Стросс-Кан, сьомий Генеральний секретар ООН (1997-2006) Кофі Аннан, лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухаммед Юнус, засновник Wikipedia, ідеолог концепції Wiki та член Опікунської ради Фонду Wikimedia Джиммі Вейлз та інші.

Тетяна Левицька, директор студентського клубу