Відкриття туристичного сезону

Кам’янчани і гості нашого міста кілька тижнів перебували в очікуванні грандіозного відкриття туристичного сезону. Упродовж 25-26 квітня програма відкриття пройшла за темою «Кам’янець крізь віки». На території Старого міста були представлені історичні майданчики: «Трипілля», «Доба Римської імперії», «Доба Київської Русі», «Доба Середньовіччя», «Український майданчик», «Доба Речі Посполитої», «Доба Великого Князівства Литовського», «Турецька доба», «Вірменська доба», «Кам’янець сучасний».

Студенти економічного факультету сеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли активну участь у відкритті туристичного сезону. Вони провели конкурс «Привітне місто», були учасниками регіонального туристичного форуму «Поділля – земля вражень», відвідали свято подільських майстрів «Реміснича гільдія», надавали волонтерську допомогу в презентації історичних майданчиків тощо.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії