В університеті відзначили День пам`яті та примирення

У День пам`яті та примирення та з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни 8 травня університетська громада провела мітинг. Дійство відбулося у міському сквері біля пам`ятників полеглим у Великій Вітчизняній війні.

Слова пошани та вдячності виголосили А.А. Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти та З.Є. Запорожан, голова ради ветеранів університету.

Від імені студентства виступила Тетяна Бомок, студентка факультету української філології та журналістики. Учасники мітингу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання, поклали вінки та живі квіти до їх могил.

Цього ж дня представники університету взяли участь у загальноміських мітингах та покладанні квітів до численних пам’ятників та могил полеглих у роки Великої Вітчизняної війни.

Тетяна Левицька, директор
студентського клубу.