Засідання вченої ради К-ПНУ: внесення змін до Плану роботи вченої ради К-ПНУ, стан і перспективи організації та проведення практичної підготовки, результати роботи кафедри української мови і кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, затвердження графіків освітнього процесу, списку голів екзаменаційних комісій

25 травня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який вручив науково-педагогічним працівникам почесні грамоти за видатні наукові досягнення, високу результативність роботи, тісну наукову співпрацю із закладами освіти міста у 2022-2023 н.р. та до Дня науки.

Сергій Анатолійович поінформував про внесення змін до  Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2022-2023 навчального року.

Про стан і перспективи організації та проведення практичної підготовки здобувачів вищої освіти в університеті доповіла завідувач практики університету Людмила Римар.

Завідувач кафедри української мови Людмила Марчук продемонструвала результати роботи кафедри української мови за 2018-2023 рр. та перспективи її розвитку.

Про результати роботи кафедри педагогіки та управління навчальним закладом за 2018-2023 рр. та перспективи її розвитку повідомила завідувач кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Ірина Кучинська.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема затвердження графіків освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії» денної та заочної форм здобуття вищої освіти на І семестр 2023-2024 н. р.; списку голів екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності результатів навчання здобувачів вищої освіти вимогам освітньо-професійних програм, програм єдиних державних кваліфікаційних іспитів й присвоєння їм кваліфікації за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр» у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на 2023-2024 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.