Українські студенти запрошуються на стажування до Польщі

Студенти ІІ-V-х курсів українських та закордонних вишів та активна молодь запрошуються на практики та стажування, що будуть проходити у м.Лодзь та м.Бидгощ (Польща). Тема практик: «Вихід на сучасний ринок праці ЄС (Międzynarodowy transfer innowacji)».

ОрганізаториФундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC, Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU, Лодзь, Польща) та Бюром професійної активізації (BAZ, ABK, Лодзь, Польща) у рамках проекту BusinessWeek.

Мета стажування: формування практичних навичок у сфері ефективного пошуку першого місця роботи на глобальному ринку праці ЄС.

Участь у проекті можлива в наступні дати:

• 1-8 лютого 2014 року. Анкети приймаються до 20 грудня 2013 року включно.
  • 5-12 квітня 2014 року. Анкети приймаються до 25 лютого 2014 року включно.
  • 10-17 травня 2014 року. Анкети приймаються до 1 квітня 2014 року включно.

Щоб дізнатися про проект детальніше – надішліть запит на електронну адресу: ceasc.lodz@gmail.com з приміткою «bw_st».