Підтвердили статус непереможних

Упродовж вересня–жовтня в Кам’янці-Подільському проводився чемпіонат міста з футболу. У змаганнях взяли участь п’ять команд, серед яких дві з нашого вишу – це минулорічний чемпіон «Фортеця-КПНУ» та «Буревісник».

«Фортеця-КПНУ» перемогла всіх своїх суперників і вкотре підтвердила статус чемпіона міста. В першій грі була здобута перемога з рахунком 4:1 над «Буревісником», у другій – 3:0 над «ПДАТУ», в третій – 5:0 над «ЗМІ – FNB» і в завершальній – 3:0 над «Центр – ПТО».

Гідно виступив і наш «Буревісник», виборовши призове третє місце.

Кращими гравцями чемпіонату було визнано студентів Володимира Муляра (FV1-S15) та Романа Радзівона (FV3-B15).

«Фортецю-КПНУ» до чемпіонату готував завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович, «Буревісник» – викладач Петров Андрій Олександрович.

Кафедра спорту
і спортивних ігор