«Від ідеї до проекту: Як успішно спланувати, організувати та провести проект»

Студент 3 курсу факультету іноземної філології Віталій Магдін взяв участь у німецькомовному семінарі з підвищення кваліфікації «Від ідеї до проекту: Як успішно спланувати, організувати та провести проект», що відбувався з 3 по 5 листопада в Goethe-Institut (м. Київ). Модератором з проектного менеджменту виступила Корнелія Ніклас із Німеччини.

Зі слів Віталія, на воркшопі були представлені способи розробки проектних ідеї та інструменти їх оцінювання. Учасники отримали чіткі критерії для формулювання цілей проекту, ознайомилися з методами оцінювання впливів навколишнього оточення на проект та способами визначення та залучення потенційних інвесторів проекту.

На практичному прикладі студент ознайомився з тим, як можна керувати та контролювати процес реалізації проекту та як визначити відхилення від запланованих цілей.

Наприкінці було запропоновано багато проектних ідей від молодих людей, які прибули на воркшоп із різних українських міст.

Володимир Кшевецький,
декан факультету іноземної філології