До виробничо-педагогічної практики готові

З 9.11. 2015 р. у студентів ОКР «Спеціаліст» і «Магістр» факультету української філології та журналістики розпочинається виробничо-педагогічна практика. 6 листопада на факультеті відбулася настановна конференція. З вітальним словом до студентів звернулася Натaлія Дзюбaк, доцент кафедри української мови. Також Натaлія Миколaївна ознайомила студентів із наказом університету щодо термінів проходження та баз практики.

На конференції були присутні керівники практики та методисти, представники кафедр університету, а саме: Світлaна Іванівнa Никитюк, викладач кафедри англійської мови; Олег Анатолійович Рарицький, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики; Івaн Вaсильович Сeсaк, старший викладач кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та укравління навчальним закладом; Алла Іванівна Куриця, викладач кафедри педагогіки освіти; Раїса Віталіївна Козак, доцент кафедри української мови, які ознайомили студентів з програмою педагогічної практики та переліком необхідної звітної документації.

Бажаємо молодим педагогам успішного проходження та відмінного виконання завдань практики.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети