Визначили кращих риторів

День української мови та писемності на факультеті української філології та журналістики традиційно відзначається щороку. Цьогоріч кафедра української мови організувала конкурс ритора, до якого долучилися багато студентів.

Гості заходу мали змогу доторкнутися до поетичного слова молодих талантів нашого факультету та відомих поетів України, переглянути театрально-музичні постановки, у які студенти вклали всю душу та майстерність. Більшість виступів були присвячені сучасній сторінці нашої країни.

Присутніх зі святом привітав Ю.О. Маркітантов, декан факультету і Л. М. Марчук, завідувач кафедри української мови.

Усі учасники нагороджені солодкими подарунками та сувенірами від профкому САД.

Переможні місця конкурсу розподілилися так:

Номінація «Пісня»

1. М. Гуменна;
  2. А.Поважнюк;
  3. М. Мазурик.

Номінація «Авторська поезія»

1. М.Тур;
  2. В. Медвецька;
  3. Ю.Боднар.

Номінація «Поезія»

1. М.Кириловська;
  2. А. Ясинецька;
  3. Д.Грушанська.

Відомий український вчений, мовознавець і перший ректор нашого вишу Іван Огієнко сказав: «Народ, що не створив собі соборної літературної мови, не може зватися свідомою нацією». Тож давайте оберігати та звеличувати українську мову.