Тиждень факультету іноземної філології

16-20.11.2015 р. в університеті відбувся Тиждень факультету іноземної філології. З великим успіхом розпочав програму традиційний Вітальний концерт, в якому взяли участь студенти всіх курсів та спеціальностей.

Вільне володіння мовою, акторські здібності виявили учасники театрально-музичної композиції «Англійська на сцені». Оригінальний підхід до інсценізації драматичних творів продемонстрували студенти молодших курсів під час постановки одноактної драми Алекса Брауна «10000 цигарок».
Яскраві костюми, талановиту сценографію, чудове володіння німецькою мовою спостерігали глядачі під час демонстрації театрально-музичної композиції «Німецька на сцені». Вдалим завершенням тижня стала програма «Осіння рапсодія» літературно-мистецької вітальні. В теплій, дружній, ліричній атмосфері прекрасні вірші, пісні, романси виконали не тільки студенти, але й викладачі факультету. Упродовж тижня проходив цікавий конкурс святкових стіннівок.

Н.І. Дворницька, заступник декана
з виховної роботи факультету іноземної філології