До змісту

Позитивні тенденції зближення України з Європою позначилися активізацією діяльності кафедри музичного мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зокрема активною міжнародною діяльністю кандидата мистецтвознавства, старшого викладача Боршуляк Альони Мирославівни.

3-6 грудня Київ приймав змагання Кубок України з вільної боротьби, в яких взяли участь студенти нашого університету. Зокрема, Оксана Лівач стала чемпіонкою, Христина Береза та Рустам Расуєв вибороли срібло, Христина Демко посіла третє призове місце.

Доктор економічних наук, професорка Наталія Мазур одна з перших презентувала Університет Огієнка, викладаючи в закордонному ЗВО. Нещодавно вона повернулась із Республіки Польща з новим досвідом, знаннями та враженнями, які набула за час академічної мобільності. В межах АМ Наталія читала лекції…

12 грудня 2019 року в конференцзалі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим у рамках Всеукраїнського освітнього проєкту «Бранці Кремля».

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. 1991 року Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до утвердження демократичності, верховенства права. У Конституції України окремий розділ присвячено правам та свободам людини і громадянина.

Однією з визначальних рис українського народу є його гостинність. Вкотре переконатися в цьому мали змогу студенти та викладачі кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під час відвідин славного Львова 6-7 грудня.

У Законі України «Про освіту» визначено поняття академічної доброчесності як одного з основних принципів освіти в Україні. Що ж таке академічна доброчесність? Який її вплив на інституційну практику закладів вищої освіти загалом і науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти зокрема?

День Андрія Первозванного – найбільше передріздвяне свято, яке відзначають 13 грудня. Цей день продовжує зимовий святковий цикл, який розпочинається 4 грудня святом Введення в храм Пресвятої Богородиці. За українським звичаєм, дівчата та хлопці збиралися в одній хаті на великих вечорницях…

Вітаємо Олександра Алєксєєва, старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор, кандидата педагогічних наук, голову Асоціації настільного тенісу в м. Кам’янці-Подільському  із присвоєнням звання «Суддя національної категорії з настільного тенісу».

10 грудня 2019 року ректор університету Сергій Копилов взяв участь у загальних звітно-виборних зборах Спілки ректорів. Учасники зібрання заслухали звіт Президента Спілки ректорів про роботу громадського об’єднання «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» за період 2014-2019 років.

6 грудня 2019 року  відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  «Психологічне забезпечення інноваційних процесів в освітньо-професійному просторі закладу вищої освіти: сучасні реалії та перспективи», організована з нагоди 30-річчя кафедри психології освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.