До змісту

Однією з визначальних рис українського народу є його гостинність. Вкотре переконатися в цьому мали змогу студенти та викладачі кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під час відвідин славного Львова 6-7 грудня.

У Законі України «Про освіту» визначено поняття академічної доброчесності як одного з основних принципів освіти в Україні. Що ж таке академічна доброчесність? Який її вплив на інституційну практику закладів вищої освіти загалом і науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти зокрема?

День Андрія Первозванного – найбільше передріздвяне свято, яке відзначають 13 грудня. Цей день продовжує зимовий святковий цикл, який розпочинається 4 грудня святом Введення в храм Пресвятої Богородиці. За українським звичаєм, дівчата та хлопці збиралися в одній хаті на великих вечорницях…

Вітаємо Олександра Алєксєєва, старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор, кандидата педагогічних наук, голову Асоціації настільного тенісу в м. Кам’янці-Подільському  із присвоєнням звання «Суддя національної категорії з настільного тенісу».

10 грудня 2019 року ректор університету Сергій Копилов взяв участь у загальних звітно-виборних зборах Спілки ректорів. Учасники зібрання заслухали звіт Президента Спілки ректорів про роботу громадського об’єднання «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» за період 2014-2019 років.

6 грудня 2019 року  відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  «Психологічне забезпечення інноваційних процесів в освітньо-професійному просторі закладу вищої освіти: сучасні реалії та перспективи», організована з нагоди 30-річчя кафедри психології освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

4 грудня 2019 року доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. взяла участь у форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» (м. Київ). Форум є першим з-поміж заходів нової трирічної Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України.

Порядок денний: Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету. Участь здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних програмах і проектах: аналіз та перспективи; шляхи підвищення…

У програмі заходу: • презентація природничого факультету; • презентація економічного факультету; • пробне тестування з географії (Реєстрація).   Відповідальні за проведення: Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників Адреса: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 32300. Тел. (067) 302-17-83, (096)…

12 грудня 2019 року о 15:00 у 208 аудиторії Кам’янець-Подльського національного університету імені Івана Огієнка в межах проекту “Бранці Кремля” відбудеться зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує на день відкритих дверей, який відбудеться 14 грудня о 10.00 за адресою: вул. Огієнка, 61.