Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад!

Наказом Міністерства освіти і науки України № 955 від 11.07.2013 р. дипломом І ступеня нагороджено Юлію Павлівну Спектор (факультет іноземної філології), переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Російська мова та література»; дипломом ІІ ступеня – Андрія Андрійовича Борціха (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Корекційна освіта»; дипломом ІІІ ступеня – Анну Володимирівну Сидорчук (факультет іноземної філології), переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова».

Ректорат вітає студентів університету і наукових керівників, зичить їм наснаги та нових досягнень.