Шекспірівські читання

У день 451-ї річниці з Дня народження відомого англійського драматурга, актора та поета Вільяма Шекспіра, на факультеті іноземної філології відбулися Шекспірівські читання. 23 квітня 2015 року студенти презентували сонети видатного Майстра мовою оригіналу та у власних перекладах; мультимедійні проекти про життя, творчість англійського класика та його крилаті вирази. Кандидат філологічних наук, професор П.Л. Шулик прочитала власні сонети за мотивами сонетів Шекспіра. Бурхливі овації викликала інсценізація діалогу з трагедії «Ромео та Джульєтта» (у виконанні Олега Венгриновича та Олесі Любінецької), монолог Гамлета з однойменної трагедії Шекспіра у виконанні Віктора Мендерецького, сцени з комедії «Дванадцята ніч» (виконали студенти 13 групи). Особливий настрій створювала музика з кінофільму «Ромео та Джульєтта». Незабутнє враження справило виконання сонету Шекспіра з музичним супроводом (студенти Марія Дячук, Ілля Рибачок).

Панувала піднесена, дружня атмосфера, створена поетичним словом Великого Майстра.

Н.І. Дворницька, заступник декана
з виховної роботи факультету іноземної філології