Відбулася перша віртуальна зустріч у межах циклу “Дні відкритих дверей онлайн”

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує свою славну традицію проведення Дня відкритих дверей для випускників шкіл, коледжів, ліцеїв та їхніх батьків, щоб вони мали можливість ознайомитися з історією університету, факультетами, спеціальностями, освітніми програмами та дізнатися про умови вступної кампанії 2021, адже важливим етапом у житті кожного одинадцятикласника є правильний вибір не лише майбутньої професії, а й закладу де він навчатиметься.

Читати далі

Виставка “Єдина і неподільна Україна” в читальному залі історичного факультету К-ПНУ

22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України. Це свято символізує єдність земель нашої держави, підкреслює, що ми – це один народ, і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Офіційно святкувати День Соборності в Україні почали лише в 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цей документ проголошував незалежність УНР.

Читати далі

З Днем Соборності України!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України – пошановуємо та увічнюємо важливу національну подію, коли в 1919 році на площі Софіївського собору привселюдно й урочисто було проголошено ухвалу Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Це був сміливий і життєствердний вияв давнього прагнення українців мати одну соборну мову й державу, відтоді ми – єдиний народ і єдина наша Україна!

Вітаючи багатотисячне студентство, колектив, усіх випускників університету із цим величним і знаменним днем, дякуємо за самовіддану працю на благо поступу нашої держави, зичимо творчого натхнення, безкінечного завзяття і сили у звершенні задуманих планів, нових перемог і плідних результатів в ім’я утвердження незалежної України, високої духовності та гідності українців.

Нехай глибокий і творчий розум, непохитна віра, щоденна й натхненна праця гуртують нас разом задля здійснення мрії всіх українців – процвітання та щасливого майбутнього Батьківщини.

У єдності – наша сила, і поступ, і доля!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – ректор К-ПНУ Сергій Копилов, 

голова профкому працівників університету Борис Коваленко

Локальна DigEco зустріч у К-ПНУ

20 січня 2021 р. відбулася локальна організаційна зустріч у межах проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP/DigEco Програми ЄС Еразмус+ за участі робочої групи та науково-педагогічних працівників (розробників нових навчальних дисциплін) нашого університету.

Розпочав зустріч Сергій Копилов, ректор університету та координатор проєкту. Сергій Анатолійович наголосив на важливості проєкту DigEco та необхідності впровадження цифрової економіки в процес вищої освіти України. Копилов С.А. висвітлив основні завдання проєкту, окресливши перспективи розвитку Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в межах реалізації DigEco.

Читати далі

Запрошуємо до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спільно із ГО “Подільська освітня платформа” запрошує всіх охочих долучитися до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”, котрий проводитиметься 03-05 лютого 2021 року.

Під час зустрічі у Вас буде нагода:

– дізнатися про поняття “культурна ідентичність” та його сутність у громадянському суспільстві;

– отримати знання у сфері соціальної дії та сертифікат, що засвідчуватиме проходження навчання.

Читати далі

Неформальна зустріч із ректором у межах проєкту «КАВА З РЕКТОРОМ» online!

Участь у проєкті можуть узяти всі охочі представники студентства. Під час зустрічі ви матимете можливість поспілкуватися з ректором К-ПНУ СЕРГІЄМ КОПИЛОВИМ, висловити свої думки щодо організації освітнього процесу в університеті, запропонувати бачення розвитку студентського дозвілля у виші, а також почути відповіді на питання, які вас цікавитимуть.
Зустріч відбудеться 27 січня 2021 року о 15.00 (платформа Google Meet) і транслюватиметься в соціальній мережі Instagram (прямий ефір на сторінці ректора).
Ви можете поставити питання ректорові університету Сергію Копилову, відповіді на які прозвучать під час онлайн-зустрічі. Свої питання (анонімно) вносьте до Google-форми за покликанням: https://forms.gle/DM82domzL3oXrcTs6.

Пресцентр К-ПНУ

Віртуальний ланцюг єдності закладів вищої освіти до Дня Соборності України

22 січня Україна святкуватиме  День Соборності. Цього дня ми згадуємо дві важливі події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель, адже саме 22 січня 1918 року на хвилі національно-визвольних змагань Українська Центральна Рада вперше у XX столітті проголосила незалежність української держави.  А вже за рік, 22 січня 1919 р., на Софійському майдані в Києві Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу. У 1919 р. Акт злуки виявився декларативним, але ідея соборності продовжувала жити. 22 січня 1990 р. мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися в «живий ланцюг» від Києва до Львова.

Читати далі

Розпочинаємо цикл зустрічей “День відкритих дверей К-ПНУ”

Ми розпочинаємо цикл зустрічей “Дні відкритих дверей онлайн”. 22 січня о 14.00 ви матимете змогу поспілкуватися з ректором університету Сергієм Копиловим, відповідальним секретарем приймальної комісії Василем Чабановим та представниками студентського самоврядування К-ПНУ.

Ви матимете можливість обговорити особливості вступної кампанії 2021, поставити присутнім питання, які вас цікавитимуть, у режимі онлайн або шляхом попереднього заповнення гугл-форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUQmhKyh5Zmtych1tXOjq-DYDTyAVg8-BR8pFLD8PYxQoJ6A/viewform.

Зустріч відбудеться на платформі Google Meet. Покликання на зустріч: https://meet.google.com/mvn-ycpt-rtb.

К-ПНУ – ТВОЄ УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!

Пресцентр К-ПНУ

Стипендійна програма Словацької Республіки

Міністерство освіти і науки України інформує здобувачів вищої освіти про можливість отримання стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

У межах стипендійної програми у 2021-2022 навчальному році, сторона, що приймає, забезпечить українським громадянам:

– безкоштовне навчання;

– виплату стипендії в розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

– проживання в студентських гуртожитках.

Читати далі