“Козаки Поділля” запрошують на фестиваль кінно-трюкового мистецтва

7u7b51gOHRQ.jpg777

У нашому місці вже впродовж п’яти років працює кінний театр “Козаки Поділля”. Учасники цього колективу наслідують мистецтво наших пращурів, а саме джигітовку – це виконання трюків на коні, який скаче галопом. Серед найкращих членів колективу також є студенти К-ПНУ імені Івана Огієнка: Олександр Білобородов та Олеся Шмирьова. Олександр навчається на 3-му курсі фізико-математичного факультету. Нещодавно хлопець повернувся з Польщі, де виступав на Міжнародних змаганнях з конкуру.

Олеся – студентка 3-го курсу факультету іноземної філології, переможниця Всеукраїнського фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври 2015».

19-20 вересня “Козаки Поділля” організовують другий Всеукраїнський фестиваль кінно-трюкового мистецтва, присвячений пам’яті гетьмана Сагайдачного. Запрошуємо всіх поціновувачів українських культурних традицій!

Оргкомітет кінного театру
«Козаки Поділля»