16 вересня студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, напряму підготовки «Туризм» прийняли участь у брейнштормінговій сесії «Наявні ресурси та візуалізація майбутнього туристичної галузі Кам’янця-Подільського» в конференц-залі готельного комплексу «7 днів».

Цей захід мотивував зацікавлену громаду міста до розробки стратегії розвитку галузі шляхом генерування нових ідей у вироблені візії Кам’янця-Подільського як туристичної дестинації.

Учасниками заходу були готельєри, ресторатори, екскурсоводи, працівники К-ПДІМЗ, НІАЗУ, НПП «Подільські товтри», організатори фестивальних заходів, депутати міської ради, студенти нашого вишу. Модератором заходу виступила Альона Кузема, директор департаменту гуманітарної політики міської ради.

Форма роботи заходу була наступна: ситуаційна вправа «Громадський моніторинг виконання Програми розвитку туристичної галузі Кам’янця-Подільського в 2005-2015 рр.: аналіз якісних та кількісних індикаторів»; мозковий штурм «Підказка клієнта: чого прагне турист від міста?»; робота в групах «Формування моделі туристичної галузі майбутнього». Усі учасники заходу залишились задоволеними роботою брейнштормінгової сесії.

Опря Б. О. старший викладач кафедри
туризму та готельно-ресторанної справи