День української мови та писемності

День української мови та писемності наша держава святкує 9 листопада.  За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Святого Нестора Літописця — послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови.

До цього свята факультет української філології та журналістики підготував цікаві заходи:

1. Кафедра української мови (завідувач – Л.М. Марчук) спільно з центральним абонементом та відділом зберігання фондів наукової бібліотеки нашого університету (завідувач – Л.В. Ситник) організували до свята книжкову виставку «Мова моя калинова» і провели конкурс стіннівок і плакатів, виконаних студентами факультету української філології та журналістики.
  2. 9 листопада в актовій залі ЦК відбудеться конкурс ритора, присвячений Дню української мови та писемності. Організатори – кафедра української мови.
  3.  Також 9 листопада відбудеться інтернет-конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови».

Запрошуємо вас долучитися до святкування Дня української мови та писемності